Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

 

Kdo jsme a co děláme

 

Jsme lidé, které baví jejich práce a to je důvod, proč právě tuto práci děláme. Realitní kancelář jsme založili proto, abychom nabídli pomoc, čestné jednání a lidský přístup v oblasti realit, a zároveň využili našich letitých zkušeností v oboru ve prospěch klientů.

Naše nabídka se neomezuje pouze na prodej, pronájem a koupi nemovitostí, ale také na poradenství v oblastech, které s nemovitostmi úzce souvisí. Klientům nabízíme komplexní servis. Díky znalosti trhu nemovitostí v Beskydech, umíme realisticky nemovitost ocenit a poradit, jak ji co nejlépe prodat nebo pronajmout, podle aktuální situace na trhu. Zajišťujeme finanční a právní poradenství. Naši klienti mohou využít svěřenecký účet, advokátní, notářskou či bankovní úschovu. Spolupracujeme s hypotečními specialisty, právníky, pojišťovacími a finančními poradci, kteří jsou nám nápomocni hájit zájmy našich klientů.

Smyslem naší práce je všestranná spokojenost a vzájemný prospěch. Také díky férovému jednání a důvěře se snažíme udržet dlouhodobě dobré vztahy s klienty. Uvědomujeme si, že z kupujícího může být jednou prodávající a z prodávajícího naopak kupující.

Prodej nemovitosti mají naši klienti pod dohledem a jsou o všem informováni, avšak bez stresu a starostí. V rámci našich služeb zajišťujeme Home staging, což znamená, že nemovitosti klientů určené k prodeji či pronájmu jsou profesionálně prezentovány, jak v inzerci na všech významných realitních portálech, tak během prohlídek se zájemci. Jde nám o zatraktivnění prostředí. Vyzdvihnout klady a představit nabízenou nemovitost v co nejlepším světle. Nabízíme opravy drobných i větších nedostatků interiéru, exteriéru nebo pozemku a odstranění zásadních nedokonalostí, které mohou ovlivnit zájem potenciálního kupce.

Nákup a prodej nemovitosti je spojen s velkou mírou zodpovědnosti, kterou si plně uvědomujeme, a které se díky našim zkušenostem a profesionalitě rozhodně nebojíme. Zakládáme si na dobrém jménu a referencích. Vidíme v naší práci smysl a jistý druh poslání. Snažíme se tedy o to, aby klienti, kteří již ztratili víru v solidní a čestné jednání lidí v tomto oboru, začali znovu věřit, díky dobré zkušenosti s realitní kanceláří Nemovitosti v Beskydech.

 

Dobrovolné dražby

V roce 2019 jsme spustili portál DobrovolneDrazby.cz na kterém umožňujeme průnik nejlepší nabídky s poptávkou. Pokud chcete za svou nemovitost získat opravdu reálnou tržní cenu, můžete ji s námi nabídnout v aukci nebo dobrovolné dražbě. 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci